Don't Miss

Nowe Plantronics Blackwire – słuchawki stworzone do nowoczesnych miejsc pracy

By on 11/20/2017

Zwiększona kompatybilność serii Blackwire 5200 i Blackwire 3200 zapewnia profesjonalnym użytkownikom elastyczność oraz możliwość prowadzenia rozmów na najwyższym poziomie za pośrednictwem różnych platform.

Plantronics, pionier w dziedzinie produktów audio i lider na rynku technologii komunikacyjnej, ogłosił wprowadzenie na rynek nowych serii Blackwire 5200 i Blackwire 3200, które cechuje nowoczesny design, profesjonalna jakość dźwięku oraz szeroki wybór urządzeń w zróżnicowanych cenach. Słuchawki umożliwiają łączność z laptopami, komputerami i smartfonami, zapewniając płynną komunikację.

„Rodzina Blackwire jest stale rozwijana, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się linii produktowych.” – powiedział Gavin Sear, szef działu Global Product Marketing firmy Plantronics – „Serie Blackwire 5200 i Blackwire 3200 przystosowano do potrzeb nowego pokolenia profesjonalistów poprzez umożliwienie łatwego połączenia słuchawek ze wszystkimi wykorzystywanymi przez nich urządzeniami, przy jednoczesnym zapewnieniu wygody podczas długotrwałego noszenia oraz wysokiej jakości dźwięku.”

Produkty z rodziny Blackwire zaprojektowano z myślą o osobach, których praca wymaga stałego połączenia z komputerem lub smartfonem i chcą swobodnie przełączać się między urządzeniami, nie tracąc ani chwili rozmowy. Badania pokazują, że pracownicy biurowi często są rozpraszani przez odgłosy z zewnątrz i potrzebują rozwiązań, które pomogą im utrzymać koncentrację.

Wybierając słuchawki o nowoczesnym industrialnym wyglądzie urozmaiconym czerwonymi akcentami, które zostały zrobione ze znakomitych materiałów, profesjonalni użytkownicy Blackwire 5200 i Blackwire 3200 otrzymują zarazem najwyższej jakości zestaw słuchawkowy, który daje im pewność, że usłyszą każde słowo i są dobrze słyszani. Dzięki temu mogą być spokojni, że w kompetentny sposób poradzą sobie nawet podczas najtrudniejszych rozmów. Seria Blackwire współpracuje z popularnymi aplikacjami takimi jak Cisco Jabber, Microsoft Skype for Business oraz Microsoft Teams i umożliwia połączenie z urządzeniami mobilnymi i komputerami PC przez gniazdo Jack.

Wśród dodatkowych funkcji i korzyści, jakie daje nowa, ulepszona rodzina Blackwire, znajdują się:

 • Miękkie, skóropodobne nakładki na głośniki, składane nauszniki i futerał ułatwiający transport
 • Odbieranie/kończenie połączeń, kontrola głośności i wyciszanie jednym naciśnięciem przycisku
 • Możliwość połączenia z wieloma urządzeniami za pośrednictwem USB/USB-C i 3,5 mm
 • Komunikaty dźwiękowe i wskaźniki świetlne na przewodzie informujące o stanie połączenia, wyciszenia i głośności
 • Obsługa szerokopasmowego sygnału audio i redukcja szumów otoczenia zapewniające najwyższej jakości komunikację głosową
 • Kompatybilność ze sprzedawanym oddzielnie oprogramowaniem Plantronics Manager Pro, które umożliwia zespołom IT uzyskiwanie informacji o wszystkich urządzeniach Plantronics w firmie
 • Korektor dynamiczny automatycznie dostosowujący ustawienia audio między połączeniami głosowymi i muzyką

 

Seria Blackwire 5200 oferuje ponadto:

 • Pasywną redukcję hałasu, by tłumić odgłosy rozmów i inne rozpraszające uwagę hałasy, pomagając zachować koncentrację
 • Dynamiczne powiadomienia zapewniające optymalną produktywność dzięki wykrywaniu i ostrzeganiu użytkownika za pomocą komunikatu dźwiękowego, gdy zaczyna mówić przy wyłączonym mikrofonie
 • Ochronę słuchu SoundGuard® Digital, którą można aktywować za pośrednictwem aplikacji Plantronics Hub. Dzięki tej technologii średnia dzienna ekspozycja na dźwięk nie przekracza 85 dBA
 • Design inspirowany projektem słuchawek Plantronics Voyager Focus

Więcej informacji o produktach z serii Blackwire 5200 i Blackwire 3200 można uzyskać na www.plantronics.com.

Plantronics Manager Pro

Dzięki Plantronics Manager Pro, usłudze Software as a Service (SaaS), działy IT mają możliwość zdalnego monitorowania i zarządzania słuchawkami z rodziny Blackwire w organizacji, podobnie jak innymi kompatybilnymi z nią zestawami Plantronics, aby mieć pewność, że użytkownicy otrzymują najlepsze możliwe rozwiązania głosowe. Manager Pro daje pewność, że pracownicy są w stanie odebrać każde połączenie dzięki konfiguracji i zarządzaniu ustawieniami użytkownika oraz wykorzystaniu narzędzi analitycznych, pozwalających przewidywać potencjale problemy i zapobiegać im. Oprogramowanie Plantronics Manager Pro jest dostępne w ramach abonamentu i sprzedawane niezależnie od produktów z rodziny Blackwire.

Ceny i dostępność

Produkty Blackwire 5200 i Blackwire 3200 do kupienia wkrótce u autoryzowanych resellerów.

Produkty z serii Blackwire 5200 będą dostępne w wersji ze słuchawką jednouszną (Blackwire 5210) lub dwuuszną (Blackwire 5220) w sugerowanych cenach €99.99 i €109.99.

Produkty z serii Blackwire 3200 z wyściełanymi gąbką nausznikami i regulowanym pałąkiem będą dostępne w wersji jednousznej i dwuusznej w sugerowanych cenach €39.99 i €49.99. Model z miękkimi skóropodobnymi nausznikami, które można złożyć na płasko w futerale, ułatwiając przenoszenie, będą dostępne w wersji jednousznej i dwuusznej w sugerowanych cenach €70.00 i €80.00.

 

O Plantronics

 

Plantronics od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej dedykowanej klientom biznesowym i indywidualnym. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie technologii audio, tworząc innowacyjne produkty, które ułatwiają komunikację międzyludzką. Od komunikacji zunifikowanej, przez zestawy Bluetooth, aż po słuchawki gamingowe, Plantronics zapewnia bezkompromisową jakość, znakomite doświadczenia i wysokiej jakości usługi. . Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata. Więcej informacji na stronie: www.plantronics.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments