Don't Miss

Kim jest product genius w BMW

By on 01/02/2018

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracowników na stanowisko product genius (http://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/product-genius/). Product genius to stanowisko, które zostało stworzone z myślą o niezwykle ambitnych osobach, które nie boją się podejmować nawet trudnych wyzwań. To niewątpliwie praca związana z ogromną pasją zarówno do branży motoryzacyjnej, jak i do ludzi. Osoby zatrudnione na tym stanowisku powinny radzić sobie z budowaniem długofalowych relacji z klientami, powinny również odznaczać się ponadprzeciętną kulturą osobistą. Dodatkowym atutem osoby zatrudnionej na stanowisku product genius będzie znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym. Celem stanowiska product genius jest informowanie oraz doradzanie klientom w zakresie produktów marki Bawaria Motors.

 

Poszukujemy do tego zadania osób, które umieją dzielić się z klientami swoją pasją, wzbudzają zainteresowanie oraz zaufanie, a dodatkowo potrafią wskazać innowacje oraz zalety produktów BMW. Szukamy pracowników, którzy prowadzić będą jazdy testowe z klientami, jak również będą odpowiedzialni za prezentowanie dostępnych systemów oraz opcji wyposażenia dostępnych w salonie samochodów. Osoby, których szukamy, muszą umieć odpowiadać na wszelkie pytania klientów oraz rozwiewać ich wątpliwości.

 

Product genius będą w stałym kontakcie z doradcami do spraw sprzedaży, z którymi będą wymieniać się informacjami produktowymi. Na to stanowisko poszukiwane są osoby młode, pełne zapału do działania, które charakteryzują się otwartością, komunikatywnością oraz pełnym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki. Praca w BMW powinna być dla nich prawdziwą przyjemnością. Chętnie rozpatrzymy CV nie tylko osób, które posiadają bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej, ale także takich, które nie dysponują jeszcze pełną wiedzą na temat produktów marki Bawaria Motors. Oferujemy ciekawe i kompleksowe programy szkoleń, które pozwolą nowym pracownikom zdobyć niezbędną wiedzę.

 

Zachęcamy do składania aplikacji wszystkie osoby, które poszukują ciekawego zatrudnienia w branży związanej z motoryzacją. Zależy nam na znalezieniu prawdziwych pasjonatów samochodów marki premium, którzy będą pracować z zafascynowaniem i będą naprawdę lubić swoją pracę. Czekamy na CV oraz listy motywacyjne od osób z całego kraju. Serdecznie zachęcamy także do poznania innych oferowanych przez nas stanowisk pracy, które czekają na Państwa w Kielcach, Katowicach, Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że praca w naszym zespole otworzy przed Państwem drzwi do dalszej kariery i pozwoli rozwinąć się zawodowo.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments