Don't Miss

Aby wynająć magazyn

By on 09/25/2018

Magazyny do wynajęcia w Warszawie to prawdziwy temat – rzeka. Ogrom ofert dostępnych na rynku i pełen przekrój lokalizacji, wyposażenia jak i cen, przyprawiać może o zawrót głowy – i to niekoniecznie z zachwytu. Warto wiedzieć więc czym kierować się podczas wyboru magazynu i na jakie parametry zwracać szczególną uwagę.

Lokalizacja i metraż to podstawa

Znalezienie magazynu w którym do dyspozycji będzie odpowiednia przestrzeń magazynowa, a do tego także atrakcyjna lokalizacja z dobrym dojazdem i rozwiniętą infrastrukturą – to absolutna podstawa. Warto więc szukać takich magazynów, w których zmieścimy wszystkie niezbędne towary i/lub uruchomimy nawet lekką produkcję. Wszystko w zgodzie z realnymi potrzebami rzecz jasna.
Dodatkowo magazyny do wynajęcia w Warszawie zyskują wiele w oczach inwestorów, jeśli umieszczone są w specjalnych strefach ekonomicznych. To wówczas korzystanie z nich wiąże się z dostępem do szeregu ulg i grantów.

Inwestycja szybko dostępna

Czas realizacji inwestycji pod budowę czy wynajem magazynu to wciąż dla wielu inwestorów kluczowa sprawa. Tym zaś, którzy nie mają czasu czekać, poleca się skorzystanie z bogatej oferty dostępnych na rynku, gotowych powierzchni magazynowych do wynajęcia.

Jaki model magazynu?

Magazyny do wynajęcia w Warszawie dostępne są w różnorodnych formach i modelach. Stad też warto wiedzieć, że poszukiwaczom mniejszych powierzchni magazynowych poleca się postawić na formułę budynków typu „Multi – customer”. Wówczas korzysta się z części powierzchni magazynowych dostępnych w ogromnym obiekcie.

Większa powierzchnia magazynowania lub specyficzne, specjalistyczne wręcz oczekiwania w obszarze aranżacji czy funkcjonalności obiektu sprawdzą się zaś w magazynach o formule BTS lub BTO (odpowiednio: built-to-suit – budowane na miarę lub butli-to-own – budowane na własność inwestora).

Wynajem na określony czas

Magazyny do wynajęcia w Warszawie umożliwiają inwestorom i klientom dopasowanie czasu wynajmu do ich indywidualnych potrzeb. Nierzadko jednak magazyny typu BTS obwarowane są co najmniej 10-letnim okresem wynajmu. Warto jednak znaleźć opcję najbardziej dopasowaną do potrzeb własnej firmy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments