Don't Miss

Aby dach nie krył w sobie niespodzianek

By on 02/28/2019
Nieszczelny, mało estetycznie się prezentujący, nieprzyjazny środowisku – taki może być dach w budynkach wybudowanych już jakiś czas temu. Jak temu zaradzić? Nie zawsze trzeba wpędzać się w ogromne koszty wymiany pokrycia dachu na nowe. Przy wykorzystaniu najdoskonalszych rozwiązań technologicznych dostępnych obecnie, skuteczne zabezpieczenie dachu niskim kosztem jest możliwe. Wystarczy wybrać Hydronylon na dach i… po sprawie.

Gwarancja zadowolenia

Skuteczna renowacja dachu to taka, w której zastosowanie rozwiązań prowadzić będzie do stworzenia bezspoinowej, innowacyjnej i maksymalnie szczelnej powłoki na dachu, gwarantującej pełnię bezpieczeństwa użytkowania przez wiele sezonów. Warto do tego celu wykorzystać nowoczesną technologię Hydronylon, która odznacza się nie tylko nieprzeciętną trwałością, ale pozostaje również rozwiązaniem wysoce bezpiecznym dla środowiska.

Zabezpieczenie dla każdego typu dachu

Hydronylon na dach jest dziś często wybieranym rozwiązaniem zupełnie nieprzypadkowo – z uwagi na uniwersalność technologii, materiał ten może być kładziony na wszelkiego typu podłoża. Nieważne więc, czy dach do renowacji pokryty jest papą, blachą czy innym materiałem – w przypadku każdego z nich Hydronylon zrobi dobrą robotę. Do tego w branży dekarskiej doceniana jest jego doskonała przyczepność – dzięki temu można mówić nawet o skutecznym zabezpieczeniu dachu o najbardziej skomplikowanym kształcie. Z zastosowaniem technologii Hydronylon nie ma praktycznie rzeczy niemożliwych.

Pełna paleta możliwości kolorystycznych

Hydronylon jest płynną membraną dachową dostępną bez ograniczeń kolorystycznych. Co to oznacza w praktyce? Dobór barwy Hydronylonu nie sprawi więc najmniejszego problemu także i tym inwestorom, którzy myślą o skutecznym zabezpieczeniu czy renowacji dachu występującego w nieczęstej wersji kolorystycznej. Jeśli dołożyć do tego wysoką odporność Hydronylonu na działanie promieni UV oraz innych czynników atmosferycznych, zyskujemy dostęp do niezawodnej technologii gwarantującej idealne zabezpieczenie każdego dachu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments