Don't Miss

Mieszkania w Lublinie sprzedają się na pniu

By on 05/08/2019

Lublin to jeden wielki plac budowy. Coraz to nowe inwestycje mieszkaniowe realizowane tutaj przez deweloperów nie zaspokajają jednak w pełni potrzeb kupujących. Większość nieruchomości sprzedaje się na pniu.

Boom na mieszkania nie ustaje w całej Polsce – także w Lublinie deweloperzy realizują wiele nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Jeśli chodzi o nowe mieszkania Lublin oddał w ostatnim roku ponad 2 tysiące nowych nieruchomości, które sprzedały się błyskawicznie.

Osoby, które są zainteresowane zakupieniem własnego „M” w Lublinie muszą się spieszyć – najlepsze oferty znikają z rynku błyskawicznie!

Ile kosztują mieszkania w Lublinie?

Ceny mieszkań w Lublinie nie należą do wysokich w porównaniu do innych miast w kraju. Aktualnie, za jeden metr kwadratowy trzeba zapłacić około 5500 złotych. Wprawdzie jest to cena wyższa niż przed rokiem, niemniej jednak zakupienie mieszkania w Warszawie, Krakowie czy we Wrocławiu będzie wiązało się z wydatkiem większym o nawet kilka tysięcy złotych.

Najmniej zapłacimy za mieszkania na obrzeżach miasta – to właśnie tam powstaje także wiele nowych inwestycji ze względu na łatwą dostępność gruntów. Mieszkanie w centrum Lublina to już większy wydatek – takie nieruchomości często wybierane są przez inwestorów, którzy przeznaczają je na wynajem.

Mieszkania w Lublinie – spiesz się z zakupem

Zainteresowani zakupieniem własnego mieszkania w Lublinie powinni pamiętać o tym, że realizowane tu inwestycje mieszkaniowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Odkładanie decyzji może zatem skutkować wykupieniem wypatrzonej nieruchomości. Nie warto zwlekać, ponieważ najlepsze lokale znikają z rynku błyskawicznie – jeszcze przed ukończeniem inwestycji przez dewelopera.

Oprócz mieszkań od deweloperów do wyboru są również lokale z rynku wtórnego, głównie położone w kamienicach oraz w starszym budownictwie, ale klienci mogą także przebierać w ofertach w nowszych budynkach. Ceny plasują się na poziomie podobnym do nowego budownictwa.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments